+380 (95) 598-55-40 +380 (67) 573-89-49

Спортивний комплекс "Спорт 8"

7 825 грн. (Ціна без ПДВ)

Спортивний комплекс «Спорт 8» являє собою металеву розбірну конструкцію, що складається з вертикальних стійок, турніки і шведської стінки.

Стійки виготовлені з профільної труби 60 * 60 * 2 мм.

Турнік розміром 1000мм, являє собою суцільнозварну металеву конструкцію з труби 32мм. стінка 3 мм. З'єднання турніка з основною конструкцією комплексу забезпечується за допомогою оцинкованих болтів, або спеціальних хомутів, що дозволяють в короткий час зняти турнік або поміняти висоту установки (комплектується за доплату).

Шведська сходи розміром 800мм, являє собою суцільнозварну металеву конструкцію з труби 32мм. стінка 3 мм.

З'єднання елементів відбувається за допомогою оцинкованих болтів. Всі металеві деталі покриті порошковою фарбою, яка відповідає вимогам санітарних норм і екологічної безпеки. Зварні шви зачищені, гладкі. Всі виступаючі частини і елементи кріплення в місцях різьбових з'єднань закриті пластиковими заглушками.

Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлені отвори в землі глибиною 0,6 м. І заливаються бетоном. Виріб поставляється в розібраному і упакованому вигляді.

Гарантія 12 міс.

З метою безпеки, не рекомендується користуватися при несприятливих погодних умовах, при яких існує ймовірність травмування!

Діти до 3 років повинні супроводжуватися дорослими.

Зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.

Виробник залишає за собою право вносити конструктивні зміни, які не погіршують споживчі властивості.

консультація по товару