+380 (95) 598-55-40 +380 (67) 573-89-49

Спортивний комплекс "Спорт 18"

16 369 грн. (Ціна без ПДВ)

Спортивний комплекс «Спорт18» являє собою металеву розбірну конструкцію, що складається з вертикальних стійок, щита з кільцем, турніка, гімнастичних кілець, жердини для лазіння, шведських сходів, рукохіду і брусів.

Стійки виготовлені з профільної труби 60 * 60 * 2 мм.

Панель щита виготовлена ​​з вологостійкої фанери 15 мм, з подальшим фарбуванням, до якої кріпиться кільце, виконане з прута діаметром 10 мм. Діаметр самого кільця 450 мм. З'єднання кільця зі щитом здійснюється за допомогою оцинкованих болтів.

Сітка баскетбольного кільця не поставляється в комплекті.

Турнік, жердина для лазіння, шведська стінка, рукоход і бруси є суцільнозварну металеву конструкцію з труб 32 і 25 мм. З'єднання з основною конструкцією комплексу забезпечується за допомогою приварених пластин товщиною 6мм.

Кільця гімнастичні, що складаються з металевих кілець на ланцюгових підвісах, кріпляться до верхньої балці. Діаметр пластикового кільця - 200 мм.

З'єднання елементів відбувається за допомогою оцинкованих болтів. Всі металеві деталі покриті порошковою фарбою, яка відповідає вимогам санітарних норм і екологічної безпеки. Зварні шви зачищені, гладкі. Всі виступаючі частини і елементи кріплення в місцях різьбових з'єднань закриті пластиковими заглушками.

Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлені отвори в землі глибиною 0,6 м. І заливаються бетоном. Виріб поставляється в розібраному і упакованому вигляді.

Гарантія 12 міс.

З метою безпеки, не рекомендується користуватися при несприятливих погодних умовах, при яких існує ймовірність травмування!
Діти до 3 років повинні супроводжуватися дорослими.
Зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні зміни, які не погіршують споживчі властивості.

консультація по товару