+380 (95) 598-55-40 +380 (67) 573-89-49

Спортивный комплекс "Спорт 17" [ожидает перевода]

18 022 грн. (Ціна без ПДВ)

Спортивний комплекс «Спорт 17» являє собою металеву розбірну конструкцію, що складається з вертикальних стійок, щита з кільцем, рукохіду, шведської стінки, Вежі з декорами і дугового лазу.
Стійки виготовлені з профільної труби 60 * 60 * 2 мм.
Панель щита виготовлена ​​з вологостійкої фанери 15 мм, до якої кріпиться кільце, виконане з прута діаметром 10 мм. Діаметр самого кільця 450 мм. З'єднання кільця зі щитом здійснюється за допомогою оцинкованих болтів.
Сітка баскетбольного кільця не поставляється в комплекті.
Шведська стінка і рукоход є суцільнозварну металеву конструкцію і виробляються з труби 32мм.
Вежа є суцільнозварну металеву конструкцію і виробляються з труби 60 * 60мм. Пол виготовлений з водостійкої фанери 15мм з антиковзаючим покриттям, Декори виконані з вологостійкої фанери 15мм, оброблені порозаполнителем, прогрунтовані два рази і пофарбовані фарбами стійкими до стирання і погодних умов.
Дугового лаз є суцільнозварну металеву конструкцію у вигляді сходів з труби 32 і 25 мм зі стінкою 2мм. Верхня частина лазу кріпиться до горизонтального профілю вежі, за допомогою оцинкованих болтів. Для забезпечення нерухомості конструкції, нижні частини лазу бетонуються на 0,4 м.
З'єднання елементів відбувається за допомогою оцинкованих болтів. Всі металеві деталі покриті порошковою фарбою, яка відповідає вимогам санітарних норм і екологічної безпеки. Зварні шви зачищені, гладкі. Всі виступаючі частини і елементи кріплення в місцях різьбових з'єднань закриті пластиковими заглушками.
Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлені отвори в землі глибиною 0,6 м. І заливаються бетоном. Виріб поставляється в розібраному і упакованому вигляді.
Гарантія 12 міс.
З метою безпеки, не рекомендується користуватися при несприятливих погодних умовах, при яких існує ймовірність травмування!
Діти до 3 років повинні супроводжуватися дорослими.
Зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні зміни, які не погіршують споживчі властивості.

консультація по товару