+380 (95) 598-55-40 +380 (67) 573-89-49

Спортивний комплекс "Спорт 16"

12 380 грн. (Ціна без ПДВ)

Спортивний комплекс «Спорт 16» призначений для молодшої вікової категорії, має висоту 1800мм, являє собою металеву розбірну конструкцію, що складається з вертикальних стійок, альпстенкі з канатом, турніка, гімнастичних кілець, шведських стінок, рукохіду і жердини для лазіння.

Стійки виготовлені з профільної труби 60 * 60 * 2 мм.

Альпстенка виконана з вологостійкої фанери 15мм, оброблена порозаполнителем, прогрунтована два рази і пофарбована фарбами стійкими до стирання і погодних умов.

Турнік є суцільнозварну металеву конструкцію у вигляді квадратної рамки з труби 25 мм. стінка 2 мм.

Канати поліпропілен діаметром 16-20мм кріпиться до верхньої балці.

Кільця гімнастичні, що складаються з металевих кілець на ланцюгових підвісах, кріпляться до верхньої балці. Діаметр кільця - 200 мм.

Шведські стінки, рукоход і жердину для лазіння є суцільнозварну металеву конструкцію з круглої труби 25мм, стінка 2 мм.

З'єднання елементів відбувається за допомогою оцинкованих болтів. Всі металеві деталі покриті порошковою фарбою, яка відповідає вимогам санітарних норм і екологічної безпеки. Зварні шви зачищені, гладкі. Всі виступаючі частини і елементи кріплення в місцях різьбових з'єднань закриті пластиковими заглушками.

Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлені отвори в землі глибиною 0,6 м. І заливаються бетоном. Виріб поставляється в розібраному і упакованому вигляді.

Гарантія 12 міс.

З метою безпеки, не рекомендується користуватися при несприятливих погодних умовах, при яких існує ймовірність травмування!
Діти до 3 років повинні супроводжуватися дорослими.
Зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні зміни, які не погіршують споживчі властивості.

консультація по товару