+380 (95) 598-55-40 +380 (67) 573-89-49

Спортивний комплекс "Спорт 15"

15 597 грн. (Ціна без ПДВ)

Спортивний комплекс «Спорт 15» являє собою металеву розбірну конструкцію, що складається з вертикальних стійок, альпстенок з прорізами, ігрового елемента з кільцями, жердин для лазіння і двох шведських стінок.

Стійки виготовлені з профільної труби 60 * 60 * 2 мм.

Альпстенкі виконані з вологостійкої фанери 15мм, оброблені порозаполнителем, прогрунтовані два рази і пофарбовані фарбами стійкими до стирання і погодних умов.

Ігровий елемент з кільцями, шведські стінки і жердини для лазіння, являє собою суцільнозварну металеву конструкцію з труби 32 мм. стінка 2 мм.

З'єднання елементів відбувається за допомогою оцинкованих болтів. Всі металеві деталі покриті порошковою фарбою, яка відповідає вимогам санітарних норм і екологічної безпеки. Зварні шви зачищені, гладкі. Всі виступаючі частини і елементи кріплення в місцях різьбових з'єднань закриті пластиковими заглушками.

Виріб встановлюється в заздалегідь підготовлені отвори в землі глибиною 0,6 м. І заливаються бетоном. Виріб поставляється в розібраному і упакованому вигляді.

Гарантія 12 міс.

З метою безпеки, не рекомендується користуватися при несприятливих погодних умовах, при яких існує ймовірність травмування!
Діти до 3 років повинні супроводжуватися дорослими.
Зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні зміни, які не погіршують споживчі властивості.

консультація по товару